Hakkımızda

Türkiye’nin yeni online alışveriş ve ilan sitesi olan imsepet.com, 2020 yılında hayata geçirildi. Bir e-ticaret sitesi olmanın ötesinde, ülkemizde e-ticaretin gelişmesiyle birlikte bu platformda bizde varız diyerek yola çıkan imsepet.com, Türkiye’nin en büyük online alışveriş, ilan ve elektronik ticaret platformu olma yolunda kararlı adımlar atarak kullanıcılarına büyük  imkanlar sunmaya devam ediyor.

Emlak, Vasıta, Alışveriş, İş Makineleri & Sanayi, Yedek Parça-Aksesuar-Donanım & Tuning, Hizmetler, İş İlanları, Hayvanlar Âlemi, Özel Ders Verenler, Yardımcı Arayanlar ve Eve Servis Hizmetleri olmak üzere birçok kategoride hizmet veren imsepet.com,

Yenilikçi ürün ve hizmetleri ile müşterilerine en kaliteli alışveriş deneyimini yaşatmak için sürekli kendisini yenileyen imsepet.com, çok farklı bir ilan sitesi olduğunu çok kısa zamanda göreceksiniz.

İşine tutkuyla bağlı profesyonel insan kaynağı, güçlü teknolojik altyapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile imsepet.com, kullanıcılarının hayatlarına dokunarak değer yaratmak, hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.