Kurumsal Mağaza Paketleri

imsepet.com'a ücretsiz kayıt olarak kendinize özel mağaza açabilir ve seçtiğiniz paketin ilan limit sayısı kadar ilan verebilirsiniz. İlan limitiniz bittiğinde; dilerseniz yeni bir paket satın alabilir yada yayında olan eski ilanlarınızdan birini kaldırarak yeni ilan ekleme hakkı elde edebilirsiniz.

Kurumsal Mağaza Paketleri:

Paket 1 Standart
İlan Limit 20
Foto Limit 10
Danışman Limit 0
Anında Onay Evet
Paket 2 Süper
İlan Limit 50
Foto Limit 20
Danışman Limit 1
Anında Onay Evet

 

Paket 3 Profesyonel
İlan Limit 100
Foto Limit 25
Danışman Limit 5
Anında Onay Evet
Paket 4 Ultra
İlan Limit 200
Foto Limit 30
Danışman Limit 10
Anında Onay Evet

 

Paket almak için üyelik bilgilerinizle siteye giriş yapıp, Profilim / Plan Detayları bölümünden işlem yapabilirsiniz. Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

imsepet.com'da oluşturulan tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan mağazaya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından imsepet.com hiçbir şekilde sorumlu değildir.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun’un (KVKK) 3/d maddesi uyarınca, kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgi ile KVKK m.6/1’de sayılan özel nitelikli kişisel verilerdir.

Kişilerin ırkı, etnik kökeni, siyasi düşüncesi, felsefi inancı, dini, mezhebi veya diğer inançları, kılık ve kıyafeti, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlığı, cinsel hayatı, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili verileri ile biyometrik ve genetik verileri özel nitelikli kişisel veridir.