Ogansia Juvery Home Çok Amaçlı Temizleyici Sprey

Fotoğraflar yükleniyor

35
İlan No 123
İlan Tarihi 10 Eylül 2020
Durum Sıfır

ÇOK AMAÇLI GENEL TEMİZLEYİCİ Moringa ekstraktı ile güçlendirilmiş özel formülü sayesinde Juverty Home Çok Amaçlı Genel Temizleyici’yi tüm kirli yüzeylerde kullanabilirsiniz. Ferah kokusu ve çok yönlü kullanımı sayesinde koltuklarda, halılarda, mutfakta, banyoda, evin her noktasındaki temizlikte en büyük yardımcınızdır. 

Kullanım Talimatı 1. BAŞLIK: Püskürtme mekanizmasını "OFF” tan "ON” konumuna getiriniz. 

2. KÖPÜK: Dik yüzeylerde, zorlu ve inatçı lekelerde uygulanırken püskürtme mekanizmasının önündeki kapağı kapalı tutunuz. 

3. SPREY: Yatay yüzeylerde püskürtme mekanizması önündeki kapağı açık tutunuz. 

4. UYGULAMA: Kirli yüzeye püskürtün. Daha sonra nemli bir bez ya da sünger ile silin. Sildikten sonra kalıntıyı uzaklaştırmak için yüzeyi su ile durulayınız. Zor ve inatçı kirlerde silmeden önce birkaç dakika bekleyin. Ürünü halı ve döşemelik kumaşlarda kullanırken köpük mekanizması devrede olmalı. Önce ıslak bir bezin üzerine püskürtün, sonra temizleyeceğiniz yüzeye uygulayın. Daha sonra ıslak bir bez yardımı ile kalıntıları ve kiri uzaklaştırın. Plastik, alüminyum ve boyalı yüzeylerde kullandıktan sonra iyice durulayınız. Çizik ve hasarlı yüzeylerde kullanmayınız. Diğer tüm yüzeylerde kullanmadan önce test ediniz. 

Kutu İçeriği Net: 750 mL

Amasya Ogansia

Kayıt tarihi:
1 Haziran 2020, 08:07

Altuğ Ulutürk

Üyelik tarihi: 1 Haziran 2020

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
Cep545 518 04 69
WhatsApp545 518 04 69
İlan sahibi: Altuğ Ulutürk (Amasya Ogansia)
Ara WhatsApp

ÖNEMLİ!

Şüphelendiğiniz ilanları ve kullanıcıları
"İlan ile ilgili şikayetim var"
butonunu kullanarak bize rapor edin.

Mağaza Oluştur