Sancaktepe Petek Temizliği Kombi Bakım Servisi

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 176
İlan Tarihi 6 Ocak 2022
Firma Adı Kombipetektemizleme

Sancaktepe Petek Temizliği Kombi Bakım Servisi   0 539 214 91 53

SANCAKTEPE Petek Temizliği  0 539 214 91 53

Pratik ve kolay yöntemlerle üsküdar petek temizliği sorusu için Ekip Tesisat ile başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Peteklerinizin kombilerle beraber bütünsel açıdan tam donanımlı şekilde bakımını sağlamaktayız. İstanbul ilçelerinden 7/24 başvuru yaparak acil ev ve iş yeri gibi çözümlerden talepte bulunabilirsiniz.


Sancaktepe Makine ile Petek Temizliği

Doğalgaz Petekleri Nasıl Temizlenir?

Doğalgaz petekleri kullanımı yapılırken temizlenmesine önem vermeniz tavsiye edilir. Peteklerde oluşan çeşitli kirlerin toz ve kir açısından detaylı şekilde hijyenik hale gelmesi gerekiyor. Petek temizleme fırçası ile yeterli gelmeyen alanlarda kurumsal temizleme faaliyetlerimizden faydalanabilirsiniz. Uygun malzemelerle sizlere ideal bir ortamdan, 7/24 hizmet veriyoruz.

Peteklerin yüzeysel alanlarında oluşan bir koku, toz, kir ve diğer malzemeler detaylı şekilde incelenir. Bu alanda eğer bir sorun varsa hızlı şekilde Üsküdar petek temizliği başvurusu yapabilirsiniz. Kullandığımız mekanizmalarla beklentinizin üzerinde bir temizlik süreci sağlamaktayız.

Tesisat yapısının oluşturulduğu petek sistemlerinde boru ve tüm iç mekanizmada kimyasal ilaçlarda etkileyici bir çözüm vardır. Petek temizleme makineleri kullanılırken kireç yapısındaki yayılan tabakaların sökümü sağlanır.

Petek tozu temizleme sistemleri kullanımı yapan firmamızda her bölümün temizlenmesini sağlayan özel malzemeleri kullanan, doğru yerlerden temin ederek kurumsallıktan ödün vermeyen bir hizmet sunuyoruz.

İç kireç yapısının petek temizleme sistem makine ile çözümünü sağlarken her bölümde eşit biçimde ısıtıcı özelliği yeniden kazandırmış olursunuz. Peteklerin yapısı eşit şekilde her yeri ısıtmak üzere ayarlanmaktadır.

Kombi ana merkezi üzerinden yapılan ilaç salınımı tüm petek boru sistemlerinin üzerinden devam eden çalışmalarla gerçekleştirilmektedir. Bu temizleme sayesinde doğalgaz peteklerinizin neden olduğu aksamaları daha az yaşarsınız.

Özcan büyük

Üyelik tarihi: 20 Haziran 2021

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep537 814 34 74
WhatsApp537 814 34 74
İlan sahibi: Özcan büyük
Ara WhatsApp

ÖNEMLİ!

Şüphelendiğiniz ilanları ve kullanıcıları
"İlan ile ilgili şikayetim var"
butonunu kullanarak bize rapor edin.

Mağaza Oluştur